Kuchnie

Jasnoszara RAL7045

Kuchnia w kolorze jasnoszarym RAL 7045, Front EKRAN, delikatne ale bardzo eleganckie uchwyty w kolorze ciemnego mosiądzu. Blat laminowany szary piasek doskonale współgra z szarym zlewem i białą płytą indukcyjną.

Więcej »
Kuchnie
Klasyczna-biała-układ L

Klasyczna kuchnia w kolorze białym, układ L. Fronty Rafaello, uchwyty stare złoto z delikatnym zdobieniem. Szafki górne w zabudowie do sufitu zwieńczone listwą ozdobną, (lub szafki górne zakończone koroną wieńczącą).

Więcej »
Kuchnie
W stylu klasycznym u. C

Biała kuchnia w połysku; fronty z pochwytem frezowanym, blat czarna Andromeda. Kuchnia została wyposażona w podblatowy kosz typu cargo, organizer na sztućce oraz wkład z pojemnikami do segregacji odpadów. Czarna wyspa z metalową nogą.Okno narożne doskonale rozświetla pomieszczenie.

Więcej »
Kuchnie
Kuchnia w Ożannie

Układ kuchni w kształcie litery „C” z podziałem na dwie strefy Przygotowanie Gotowanie i zmywanie Szafki w kolorze białym, białe fronty w półmacie i uchwytem frezowanym, blat w strukturze drewna.

Więcej »
Kuchnie
Kuchnia white&wood

Kuchnia biała z drewnianym blatem: Fronty DELANO białe, lakierowane, półmatowe. Blat drewniany 40 mm – bukowy, olejowany. Szuflady systemowe z pełnym wysuwem, cichy domyk (dociąg przy zamykaniu). Podświetlanie szafek górnych z regulacją natężenia światła.

Więcej »
Kuchnie